Terminarz Lig Siatkówki – II runda
|
LIGA KOBIET
|
III LIGA
|
II LIGA
|
I LIGA
|
22.01.2011 (Sobota)
|
1.
|
g.09.00
|
Agropol Kutno – Farbis Łowicz
|
0 - 2
|
2.
|
g.10.00
|
Fenix Kutno – Farbis Łowicz
|
0 - 2
|
3.
|
g.11.00
|
Fenix Kutno - Agropol Kutno
|
0 - 2
|
4.
|
g.12.00
|
KS Aura Łąck – Stone Team Kamień
|
2 - 1
|
5.
|
g.13.00
|
Stone Team – Piekarnia Dąbrowice
|
2 - 0
|
6.
|
g.14.00
|
KS Aura Łąck – Piekarnia Dąbrowice
|
2 - 0
|
23.01.2011 (Niedziela)
|
7.
|
g.10.00
|
V C Świnice Warckie – LZS Krzyżanów
|
2 - 0
|
8.
|
g.11.00
|
Rolpuch Kutno – LZS Krzyżanów
|
2 - 0
|
9.
|
g.12.00
|
V C Świnice Warckie – Staszic Kutno
|
2 - 0
|
10.
|
g.13.00
|
Zryw Kutno – ZAXA Rdutów
|
0 - 2
|
29.01.2011 (Sobota)
|
11.
|
g.09.00
|
Hurt-Pap Kutno- ZS. Nr 1 Żychlin
|
|
12.
|
g.10.00
|
Gost-team Gostynin – Salos Kutno
|
|
13.
|
g.11.00
|
Gost-team Gostynin – ZS. Nr 1 Żychlin
|
|
14.
|
g.12.00
|
Chem-Pak Kutno - Farbis Łowicz
|
|
15.
|
g.13.00
|
Chem-Pak Kutno – Agropol Kutno
|
|
16.
|
g.14.00
|
Piekarnia Dąbrowice - Farbis Łowicz
|
|
17.
|
g.15.00
|
Piekarnia Dąbrowice - Gim. 2 Kutno
|
|
30.01.2011 (Niedziela)
|
18.
|
g.09.00
|
Rolpuch Kutno - Witonia
|
|
19.
|
g.10.00
|
LZS Krzyżanów - Gim. Żychlin
|
|
20.
|
g.11.00
|
Zryw Kutno - LZS Krzyżanów
|
|
21.
|
g.12.00
|
ZAXA Rdutów - Gim. Żychlin
|
|
22.
|
g.13.00
|
Gostynin Team – LZS Kaszewy
|
|
23.
|
g.14.15
|
AZS WSGK Kutno – Hotel PaOla Kutno
|
|
24.
|
g.15.30
|
Waleczne Pumy Kutno – LO Gostynin
|
|
25.
|
g.16.45
|
GKS Bedlno – Bahama Szczawin
|
|
05.02.20101(Sobota)
|
26.
|
g.09.00
|
Staszic Kutno - Salos Kutno
|
|
27.
|
g.10.00
|
Staszic Kutno - Kasprowicz Kutno
|
|
28.
|
g.11.00
|
Rolpuch Kutno – Hurt-Pap Kutno
|
|
29.
|
g.12.00
|
Chem-Pak Kutno - Stone Team
|
|
30.
|
g.13.00
|
Fenix Kutno – Piekarnia Dąbrowic
|
|
31.
|
g.14.00
|
Gim. 2 Kutno – Stone Team Kamień
|
|
32.
|
g.15.00
|
Agropol Kutno – Piekarnia Dąbrowice
|
|
33.
|
g.16.00
|
Agropol Kutno – Gim. 2 Kutno
|
|
06.02.20101(Niedziela)
|
34.
|
g.09.00
|
GKS Bedlno – LZS Kaszewy
|
|
35.
|
g.10.15
|
Gostynin Team – LO Gostynin
|
|
36.
|
g.11.30
|
Waleczne Pumy – Hotel PaOla Kutno
|
|
37.
|
g.12.45
|
AZS WSGK Kutno – Bahama Szczawin
|
|
38.
|
g.14.15
|
Zryw Kutno - Witonia
|
|
39.
|
g.15.15
|
Zryw Kutno – Staszic Kutno
|
|
40.
|
g.16.15
|
ZAXA Rdutow – LZS Krzyanow
|
|
41.
|
g.17.15
|
Rolpuch Kutno – Staszic Kutno
|
|
12.02.2011 (Sobota)
|
42.
|
g.09.00
|
Kasprowicz Kutno – Hurt-Pap Kutno
|
|
43.
|
g.10.00
|
Salos Kutno- ZS. Nr 1 Żychlin
|
|
44.
|
g.11.00
|
Siatkarz Koło – ZS Nr 1 Żychlin
|
|
45.
|
g.12.00
|
Gost-team Gostynin – Rolpuch Kutno
|
|
46.
|
g.13.00
|
Agropol Kutno – Stone Team Kamień
|
|
47.
|
g.14.00
|
Gim. 2 Kutno – Chem-Pak Kutno
|
|
48.
|
g.15.00
|
Fenix Kutno - Stone Team Kamień
|
|
49.
|
g.16.00
|
KS Aura Łąck - Chem-Pak Kutno
|
|
13.02.2011 (Niedziela)
|
50.
|
g.09.00
|
Witonia – ZAXA Rdutów
|
|
51.
|
g.10.00
|
V C Świnice Warckie – Gim. Żychlin
|
|
52.
|
g.11.00
|
Rolpuch Kutno – Gim. Żychlin
|
|
53.
|
g.12.00
|
Zryw Kutno – Staszic Kutno
|
|
54.
|
g.13.00
|
AZS WSGK Kutno – Gostynin Team
|
|
55.
|
g.14.15
|
Waleczne Pumy Kutno – GKS Bedlno
|
|
56.
|
g.15.30
|
Hotel PaOla – Bahama Szczawin
|
|
57.
|
g.16.45
|
LZS Kaszewy – LO Gostynin
|
|
19.02.2011 (Sobota)
|
58.
|
g.09.00
|
Kasprowicz Kutno – Salos Kutno
|
|
59.
|
g.10.00
|
Hurt-Pap Kutno - Siatkarz Koło
|
|
60.
|
g.11.00
|
Staszic Kutno - Siatkarz Koło
|
|
61.
|
g.12.00
|
Staszic Kutno - Rolpuch Kutno
|
|
62.
|
g.13.00
|
KS Aura Łąck - Farbis Lowicz
|
|
63.
|
g.14.00
|
KS Aura Łąck - Fenix Kutno
|
|
64.
|
g.15.00
|
Gim. 2 Kutno - Farbis Łowicz
|
|
65.
|
g.16.00
|
FENIX Kutno – Chem-Pak Kutno
|
|
20.02.20101 (Niedziela)
|
66.
|
g.09.00
|
Waleczne Pumy – LZS Kaszewy
|
|
67.
|
g.10.15
|
GKS Bedlno– Hotel PaOla Kutno
|
|
68.
|
g.11.30
|
AZS WSGK Kutno – LO Gostynin
|
|
69.
|
g.12.45
|
Gostynin Team – Bahama Szczawin
|
|
70.
|
g.14.15
|
Staszic Kutno - Witonia
|
|
71.
|
g.15.15
|
Zryw Kutno – LZS Krzyżanów
|
|
72.
|
g.16.15
|
VC Świnice Warckie – Witonia
|
|
73.
|
g.17.15
|
V C Świnice Warckie – Rolpuch Kutno
|
|
26.02.2011 (Sobota)
|
74.
|
g.09.00
|
Rolpuch Kutno - ZS. Nr 1 Żychlin
|
|
75.
|
g.10.00
|
Kasprowicz Kutno -- ZS. Nr 1 Żychlin
|
|
76.
|
g.11.00
|
Salos Kutno - Siatkarz Koło
|
|
77.
|
g.12.00
|
Gost-team Gostynin – Hurt-Pap Kutno
|
|
78.
|
g.13.00
|
Gost-team Gostynin – Staszic Kutno
|
|
|
g.16.00
|
VI GRAND PRIX w Tenisie Stołowym Nr 1
|
|
27.02.2011 (Niedziela)
|
79.
|
g.09.00
|
Staszic Kutno - ZAXA Rdutów
|
|
80.
|
g.10.00
|
Zryw Kutno – Rolpuch Kutno
|
|
81.
|
g.11.00
|
Witonia – Gim. Żychlin
|
|
82.
|
g.12.00
|
LO Gostynin – Bahama Szczawin
|
|
83.
|
g.13.15
|
LZS Kaszewy – Hotel PaOla Kutno
|
|
84.
|
g.14.30
|
AZS WSGK Kutno – GKS Bedlno
|
|
85.
|
g.15.45
|
Waleczne Pumy Kutno – Gostynin Team
|
|
05.03.2011 (Sobot
|
86.
|
g.09.00
|
Hurt-Pap Kutno - Salos Kutno
|
|
87.
|
g.10.00
|
Kasprowicz Kutno - Siatkarz Koło
|
|
88.
|
g.11.00
|
Kasprowicz Kutno -- Rolpuch Kutno
|
|
89.
|
g.12.00
|
Rolpuch Kutno – Siatkarz Koło
|
|
90.
|
g.13.00
|
Chem-Pak Kutno – Piekarnia Dąbrowice
|
|
91.
|
g.14.00
|
Stone Team – Piekarnia Dąbrowice
|
|
92.
|
g.15.00
|
KS Aura Łąck - Gim. 2 Kutno
|
|
93.
|
g.16.00
|
KS Aura Łąck – Agropol Kutno
|
|
06.03.2011 (Niedziela)
|
94.
|
g.09.00
|
AZS WSGK Kutno – LZS Kaszewy
|
|
95.
|
g.10.15
|
Gostynin Team – Hotel PaOla Kutno
|
|
96.
|
g.11.30
|
Waleczne Pumy – Bahama Szczawin
|
|
97.
|
g.12.45
|
GKS Bedlno – LO Gostynin
|
|
98.
|
g.14.15
|
Staszic Kutno – LZS Krzyzanow
|
|
99.
|
g.15.15
|
VC Świnice Warckie - Zzyw Kutno
|
|
100.
|
g.16.15
|
VC Swinice Warckie – ZAXA
|
|
12.03.2011 (Sobota)
|
101.
|
g.09.00
|
Staszic Kutno -- Hurt-Pap Kutno
|
|
102.
|
g.10.00
|
Staszic Kutno -- ZS. Nr 1 Żychlin
|
|
103.
|
g.11.00
|
ZS Nr 1 Żychlin - Siatkarz Koło
|
|
104.
|
g.12.00
|
Gost-team Gostynin – Siatkarz Koło
|
|
105.
|
g.13.00
|
Gost-team Gostynin – Kasprowicz Kutno
|
|
106.
|
g.14.00
|
Rolpuch Kutno – Salos Kutno
|
|
107.
|
g.15.00
|
Fenix Kutno - Gim. 2 Kutno
|
|
108.
|
g.16.00
|
Stone Team - Farbis Łowicz
|
|
13.03.2011 (Niedziela)
|
109.
|
g.09.00
|
Zryw Kutno – Gim. Żychlin
|
|
110.
|
g.10.00
|
Staszic Kutno – Gim. Żychlin
|
|
111.
|
g.11.00
|
LZS Krzyzanow – Witonia
|
|
112.
|
g.12.00
|
Rolpuch Kutno – ZAXA Rdutow
|
|
113.
|
g.13.15
|
Hotel PaOla Kutno – LO Gostynin
|
|
114.
|
g.14.30
|
LZS Kaszewy – Bahama Szczawin
|
|
115.
|
g.15.45
|
Gostynin Team – GKS Bedlno
|
|
116.
|
g.17.00
|
Waleczne Pumy – AZS WSGK Kutno
|
|
19.03.2011 (Sobota)
|
117.
|
g.09.00
|
2 drużyna III ligi – 7 drużyna II ligi
|
|
118.
|
g.10.00
|
2 drużyna II ligi - 7 drużyna I ligi
|
|
|
g.11.15
|
Trening reprezentacji Kobiet
|
|
g.12.15
|
Trening reprezentacji II i III ligi
|
|
g.13.15
|
Trening reprezentacji I ligi
|
|
g.16.00
|
VI GRAND PRIX w Tenisie Stołowym Nr 2
|
20.03.2011 (Niedziela)
|
|
g.9.30
|
Uroczyste zakończenie Lig – SP 9 Kutno
|